Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak wybrał się do Karpacza w ramach Projektu Zima. Stamtąd zapowiedział pogodę na nadchodzące dni. Czy zaskoczy nas słońce?

Eksperymenty naukowe dla dzieci

Ciekawe naukowe eksperymenty to idealny sposób na spędzenie ferii z dziećmi. W kawiarence Joanna Ossowska-Rodziewicz, Dorota Ossowska i Krzysztof Hyżorek pokazali, jak oswoić dzieci z naukami ścisłymi. Jak zrobić samopompujące się balony?

Grzegorz Zawierucha i ciasto francuskie na słodko i na słono

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Grzegorz Zawierucha postanowił przygotować dania z ciastem francuskim w roli głównej. Opowiedział również o gali Bestsellerów Empiku, na której pojawił się ze swoją żoną i bratem aktorem Rafałem.

Maastricht – miasto narodzin Unii Europejskiej

Maastricht to kolebka Unii Europejskiej i prawdopodobnie najstarsze miasto Niderlandów. Pełne jest miejsc niezwykłych takich, jak: księgarnia z grobowcem, kawiarnia z warsztatem rowerowym i luksusowy hotel w dawnym kościele. Jakie jeszcze atrakcje oferuje? To postanowił sprawdzić Marcin Sawicki.

Jak wygląda kapsuła do przewożenia chorych?

Ciekawe rozwiązanie na wypadek epidemii koronawirusa przygotowało bydgoskie pogotowie. Tamtejsi ratownicy będą mogli skorzystać z kapsuły do bezpiecznego transportu chorych z chorobą zakaźną. Jak działa i wygląda to urządzenie?