Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Przepis na włoskie faworki według Bartka Kieżuna

Bartek Kieżun przygotował kolejne włoskie słodkości. Na stole w kuchni „Dzień Dobry TVN” pojawiło się między innymi ciasto migliaccio. Jaką historie ma ten włoski sernik? Bloger przygotował również pączki castagnole di risotta. - Karnawał to jest w ogóle głęboki tłuszcz – podsumował.

Nikodem Wiśniewski – Polak, który dołączył do zespołu Formuły 1

Jak to się stało, że młody Polak Nikodem Wiśniewski trafił do brytyjskiego zespołu Formuły 1 Williamsa? Kierowca simracingowy opowiedział o swojej karierze i wyścigach na symulatorze. Czy dobrze odwzorowują one realne sytuacje na torze? Dziennikarz motoryzacyjny i były kierowca wyścigowy Adam Kornacki wyjaśnił również, jak wyglądają zawody Formuły 1 od kulis. Gdzie można oglądać rozgrywki, w których bierze udział Nikodem?

Zuzanna Bernat – początkująca aktorka i córka Beaty Kawki

Zuzanna Bernat to córka Beaty Kawki, która dzięki swojemu zdeterminowaniu dostała się do szkoły aktorskiej w Madrycie, mimo że nie znała hiszpańskiego. Dlaczego mama próbowała odwieść ją od tego pomysłu? Czy dzięki niej jest jej łatwiej zrobić karierę w środowisku aktorskim? – Byłam uczona przez mamę w domu, że jak człowiek kończy lat 18 to jest samodzielny, jedzie i robi swoje – wyjaśniła. Jak wygląda ich wspólna relacja?