Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Królik w domu – jak się nim opiekować?

Wiele rodzin zamiast psa czy kota decyduje się na gryzonie, jako zwierzęta domowe. Jakie są rasy królików i czym się między sobą różnią? Magdalena Supińska ze Stowarzyszenia Pomocy Królikom wytłumaczyła, jak trzeba się przygotować do adopcji tego zwierzęcia. – W momencie kiedy wynajmujemy mieszkanie, to królik chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem – wyjaśniła. Jak się nim opiekować?

Odpicowane mieszkanie - tapety w mocne wzory i stare meble

Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła dom pani Pauliny Adamskiej-Drubkowskiej. W mieszkaniu głównymi elementami wystroju są kolorowe tapety i stare meble. Co zainspirowało właścicielkę do tak odważnych połączeń? – To są rzeczy, którymi my się lubimy otaczać. Rzeczy, które mają charakter, duszę i każda z nich ma swoją historię – opowiedziała pani Paulina.

Jak łączyć wzory we wnętrzach?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Ewa Mierzejewska zdradziła, jak łączyć ze sobą wzory we wnętrzach, które wracają do mody. Dekoratorka wyjaśniła, jakie są zasady zestawiania deseni oraz pokazała ciekawe kombinacje, na pozór do siebie niepasujące.

Qczaj i jego ćwiczenia na rozruszanie ciała

Qczaj wraz ze swoją podopieczną Natalią, pokazał różne sposoby na rozruszanie. Krążenia biodrami, przysiady z wyskokiem oraz zakrok z twistem – jakie inne ćwiczenia zaprezentował trener?

Kiedy dziecko potrzebna jest nebulizacja?

Nebulizacja to podawanie leków w postaci rozpylonej mgiełki. Czym inhalator różni się od nebulizatora? Aneta Górska-Kot wyjaśniła, jak i kiedy powinniśmy stosować ten rodzaj zabiegu medycznego na dzieciach. – Wystarczy oddychać spokojnie i głęboko – wytłumaczyła specjalistka. Ile kosztuje dobre urządzenie?