Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

„Chyłka – Zaginięcie” - serial, który trzyma w napięciu od pierwszego odcinka

Serial „Chyłka – Zaginięcie” jest ekranizacją jednej z powieści Remigiusza Mroza. Kinga Burzyńska wybrała się na plan promocyjnej sesji zdjęciowej. Co o stylu swojej bohaterki powiedziała aktorka Magdalena Cielecka? – Chyłka nosi głównie garsonki, albo dobrze skrojone spódnice – wyjaśniła. Aktorzy Katarzyna Warnke i Piotr Żurawski opowiedzieli również o swoim udziale w produkcji. Jaki klimat panował na planie? – Wiedziałam, że ta praca będzie taką pracą kinową bardziej – zdradziła Warnke.

„Hau Good” – impreza charytatywna dla zwierząt

„Hau Good” to impreza charytatywna, z której cały dochód zostanie przekazany na walkę o poprawę losu bezdomnych zwierząt. Jak ten cel wspiera Agnieszka Woźniak-Starak? Prezenterka telewizyjna wraz z Gabi Drzewiecką opowiedziały o akcji.

Ćwiczenia na ręce i uda według Qczaja

Qczaj wraz ze swoją fanką Klaudią wykonał idealny trening na świąteczne dni. Jakie ćwiczenia są najlepsze na smukłe ręce i uda? Podzielił się również swoimi poradami na temat świątecznej diety. – Jedz wszystko ino poćwicz potem – podsumował.

Jak rozpoznać trądzik różowaty?

Trądzik różowaty jest przewlekłą dolegliwością ograniczoną do skóry twarzy i rozwijającą się na podłożu zaburzeń naczyniowych i łojotoku. Jak można z nim walczyć i jak się objawia? – Trądzik różowaty jest chorobą bardzo częstą – wyjaśniła dermatolog dr hab. n. med. Aleksandra Batycka-Baran. Jak pielęgnować skórę trądzikową?