Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Moda na dojrzałość

Od wielu lat w świecie mody króluje trend na młodość. Krokiem milowym w tej branży było powstanie rosyjskiej agencji modelingowej Oldusha, która zatrudnia modelki i modeli wyłącznie powyżej czterdziestego piątego roku życia. Moda na dojrzałość powoli dociera do Polski. – Ten trend zapoczątkowała kampania z udziałem pani Heleny Norowicz – powiedziała w „Dzień Dobry TVN” Joanna Głowacka, właścicielka agencji modelek dojrzałych. Dojrzałe modelki zdradziły, co skłoniło je do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej.

Fitness na basenie

Tomasz Zubilewicz pokazał sposób na zdrowie i kondycję. Na czym polega fitness na basenie? Wyjaśniła to Joanna Poligarska. Jaką rolę spełniają specjalne kije wykorzystywane podczas ćwiczeń?

Kuchnia bez wzdęcia

Daria Ładocha przygotowywała dania, które pomagają na wzdęcia. – Trzeba popatrzeć na dietę małego dziecka – powiedziała w kuchni programu blogerka kulinarna.

Wyzwanie dla Filipa Chajzera

Filip Chajzer postanowił przebiec 200 metrów w szczytnym celu. Wyzwanie zostało rzucone przez polską sztafetę 4 x 400 metrów, czyli Igę Baumgart-Witan, Patrycję Wyciszkiewicz oraz Małgorzatę Hołub-Kowalik. Akcja ma na celu pomoc Maćkowi, który jedną nogę ma krótszą od drugiej o pięć centymetrów. Koszt operacji to ponad 600 tysięcy złotych.