Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

Lider Budki Suflera Romuald Lipko zmarł w wieku 69 lat. – Uważany za twórcę polskiego new romantic, multiinstrumentalista, niesamowity kompozytor – powiedziała prowadząca „Dzień Dobry TVN” Kinga Rusin.

Białka Tatrzańska – cała na biało!

Bartek Jędrzejak opowiadał o dzisiejszej prognozie pogody z Białki Tatrzańskiej. Jakie panują tam warunki?

Dramatyczna walka o dziecko

Cztery lata temu Katarzyna Niegrebecka przyjechała z Ukrainy do Polski. W pracy poznała męża, z którym ma syna Juliana. W 2018 roku dowiedziała się o chorobie babci, wyjechała na Ukrainę, ale mąż nie zgodził się, aby zabrała ze sobą syna. Mężczyzna nagle zerwał z nią kontakt i złożył w sądzie pozew, zarzucając jej porzucenie rodziny. Co działo się dalej?

Uratowały królika – teraz Wojtek jest maskotką liceum

Marcin Sawicki odwiedził III liceum Ogólnokształcące im. Władysława Andersa. Uczennice tej szkoły uratowały królika Wojtka. Co się wydarzyło? Czy udało się znaleźć dla niego dom?

Długo wyczekiwana premiera filmu „365 dni”

Barbara Pasek towarzyszyła Blance Lipińskiej podczas przygotowań do premiery filmu „365 dni” na podstawie jej książki. – Wielkie wydarzenie, emocje równie wielkie – powiedziała Małgorzata Lipińska, mama Blanki. Kto towarzyszył Lipińskiej na czerwonym dywanie? Czy Michele Morrone stresował się premierą? – To dla mnie naprawdę duże wydarzenie – zdradził aktor. Dlaczego widzowie powinni zobaczyć ten film? – Takie filmu jeszcze w Polsce nie było – zaznaczyła Anna Maria Sieklucka. – Rozpalimy emocje, pokażemy bardzo odważne sceny, pokażemy miłość – dodała.

Natalia Janoszek i Michele Morrone na wspólnym zdjęciu. Co ich łączy?

Natalia Janoszek i Michele Morrone wzbudzili sensację swoim zdjęciem w mediach społecznościowych. Czy coś ich łączy? - Bardzo dobrze się z mężczyznami dogaduję – powiedziała Janoszek.

Co nowego w show-biznesie?

Kilka lat temu w burzliwy sposób zakończył się związek aktorów Amber Heard i Jonny’ego Deppa. Jakie nagrania wyciekły do sieci?

Białka Tatrzańska – cała na biało!

Bartek Jędrzejak opowiadał o dzisiejszej prognozie pogody z Białki Tatrzańskiej. Jakie panują tam warunki?

Nie wyrzucaj – to może się przydać

Propagatorka zero waste Sylwia Majcher wyjaśniła, jak można wykorzystać resztki jedzenia. Co można zrobić ze skórką od banana? Do czego można wykorzystać skorupki jajek?

Co jeszcze w programie?

Polski łazik marsjański najlepszy na świecie

Przegląd prasy Jana Wróbla

Idealny krupnik – pokochają go nawet dzieci