Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Nieidealne mamy podbijają internet

Ola Woźniak i Anna Weber tworzą internetowy kanał o macierzyństwie. – Jesteśmy zupełnie niedoskonałe, zupełnie nieidealne, jesteśmy młode, nasze dzieci są małe, więc tak naprawdę na życiu się w ogóle nie znamy – powiedziała w „Dzień Dobry TVN” Woźniak. Jak wygląda ich wspólne nagrywanie odcinków skoro mieszkają w dwóch różnych miastach? Jakie tematy poruszają?

Nietypowe macierzyństwo dwóch mam

W studiu programu vlogerki Ola Woźniak i Anna Weber opowiedziały o swoim macierzyństwie. Jakie są reakcje innych kobiet na to o czym mówią na swoim blogu?

Niezwykła akcja, która pomoże przetrwać dzieciom zimę

Pewnego mroźnego dnia Marcin Kozerawski szedł ulicą w centrum Warszawy i zobaczył dziecko w cienkiej kurtce. Jak rozwinęła się akcja „Rozgrzejmy serca dzieci”? Prezenter pogody powiedział też o dzisiejszej prognozie pogody.

Implanty piersi a ryzyko chłoniaka

Francuska Agencja Leków zakwestionowała bezpieczeństwo implantów piersi jednego z producentów, twierdząc, że ten konkretny implant może powodować zwiększone ryzyko zachorowania na chłoniaka. Czy implanty są niebezpieczne? Powiedział o tym chirurg plastyczny dr hab. n. medycznych Paweł Szychta.