Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Jak przeżyć wspólny urlop i nie zwariować?

Pierwszy wspólny wyjazd to ważna próba dla związku. Jak zaplanować urlop, żeby nie stał się koszmarem? W studiu „Dzień Dobry TVN” z Anna Kerth, Jarosław Jakimowicz oraz psycholog Magdaleną Chorzewską opowiedzieli, jakie są ich metody na spokojny urlop. Dlaczego pary kłócą się na wyjazdach?

Zakopiańskie życie Magdy Schejbal

Magda Schejbal zdecydowała się porzucić swoje warszawskie życie i w pogoni za miłością przenieść się w polskie góry. Wspólnie ze swoim partnerem prowadzą restaurację. Czy udaje jej się pogodzić związek z życiem zawodowym? – To nie jest prosta relacja,  bo też jesteśmy często osobno – wyznała aktorka.

Pyszne i zdrowe słodycze domowe

Słodycze kojarzą się dzieciom z cukrem. Iwona Zasuwa zaproponowała pieczone owoce jako zdrowszą alternatywę. Blogerka zdradziła przepis na pożywny deser z kaszy jaglanej i ananasa. Jakie jeszcze łakocie zaprezentowała?

Makijaż dla dojrzałej kobiety

Marta Gąska zaprezentowała, jak powinien wyglądać codzienny makijaż dojrzałej kobiety. – W pewnym wieku im mniej, tym piękniej – podsumowała makijażystka. Jakie podstawowe błędy popełniają panie i z czego powinny zrezygnować?