Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Niezwykłe zaręczyny Davida i Jakuba. Nie tacy Polacy homofobiczni, jak ich malują?

Dawid Mycek-Kwieciński i Jakub Mycek-Kwieciński to para, która pobrała się w Portugalii. Na ulicach polskich miast przeprowadzili pewną prowokację. Postanowili się sobie oświadczać. – Politycy nam mówią, że społeczeństwo nie jest gotowe na związki partnerskie, więc pomyśleliśmy, że sprawdzimy to na własnej skórze – powiedział Jakub Mycek-Kwieciński. Jakie były reakcje przechodniów? Czy homoseksualiści w święta muszą wybierać między partnerem a rodziną?

Jak przedłużyć życie choinki?

Prof. Stanisław Drozdowski z Wydziału Leśnego SGGW wyjaśnił w „Dzień Dobry TVN”, jak dbać o świąteczną choinkę. Co zrobić, aby przetrwała jak najdłużej? Jak ją podlewać?

Świąteczna czerwień na ustach

Czerwona szminka to hit tegorocznych świąt. Marta Gąska pokazała, jak wykonać idealny makijaż ust. – Najpierw trzeba je odpowiednio przygotować – powiedziała makijażystka.

Sernik siostry Anieli – najlepszy na świecie

Katarzyna Olubińska odwiedziła Wyższe Seminarium Duchowne Salwatorianów w Bagnie. Miała okazję rozmawiać z siostrą Anielą, która zdradziła przepis na czarno-biały sernik.

Wielka akcja dla małego bohatera

Ośmioletni Michał choruje na neuroplastomę. To złośliwy nowotwór współczulnego układu nerwowego, którego leczenie jest kosztowne i nierefundowane. Mieszkańcy Komornik, gdzie chłopiec mieszka z rodzicami, zorganizowali zbiórkę na leczenie i udało im się zebrać pełną kwotę. Jak im się to udało?