Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w domu Wielkiego Brata

Od niedawna powstaje nowy dom Wielkiego Brata. Jak wygląda plan budowy? Mateusz Hładki odwiedził to miejsce wraz z Agnieszką Woźniak-Starak. – Ja się czuję tutaj świetnie, nie marzyłam o tym, ale jak usłyszałam, to zamarzyłam bardzo – wyjaśniła. Jaką rolę będzie pełniła w programie „Big Brother”?

Gwiazdy pierwszej edycji „Big Brothera” o swoim życiu po programie

„Big Brother” to program telewizyjny typu reality show, stworzony w Holandii w 1997 roku. W latach 2001-2002 odbyły się trzy polskie edycje programu. Jak swój udział wspominają: Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak i Piotr Gulczyński „Gulczas”? Gwiazdy opowiedziały w „Dzień Dobry TVN” o tym, jak zmieniło się ich życie po opuszczeniu domu Wielkiego Brata.

Jak nas widzą Francuzi?

Anna Kalczyńska odwiedziła Paryż, by zapytać mieszkańców tego pięknego miasta, jakie mają zdanie o Polakach. - Sporo pracowałam z Polakami i myślę, że są sympatyczni i pracowici – wyjaśniła jedna z paryżanek. Czy mają coś złego do powiedzenia?

Przegląd francuskiej prasy Anny Kalczyńskiej

W studiu „Dzień Dobry TVN” Anna Kalczyńska podzieliła się informacjami z okładek francuskich gazet. Opowiedziała między innymi o planach na odejście Niemców od konsumpcji węgla i protestach żółtych kamizelek.