Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Polscy harcerze po powrocie z Panamy

Tegoroczne Światowe Dni Młodzieży odbyły się w Panamie. Na to wyjątkowe spotkanie zaproszeni zostali polscy harcerze, by zapewniać bezpieczeństwo innym. Przed wyjazdem do Ameryki Łacińskiej drużyna przeszła wiele medycznych kursów, by być dobrze przygotowanym do wydarzenia. Na czym polegały ich zadania? W studiu „Dzień Dobry TVN” harcerze opowiedzieli o tej niezwykłej służbie.

Niedźwiadek Wojtek – żołnierz generała Andersa

Wiele osób może zaskoczyć informacja, że w szeregach w kompanii dowodzonej przez generała Andersa, znajdował się niedźwiedź, który został mianowany żołnierzem. Miś Wojtek podążał za armią z Iranu do Egiptu, będąc ważną częścią jednostki. W jakich bitwach brał udział? O tym niesamowitym kapralu opowiedział ostatni żyjący świadek historii zwierzęcia – prof. Wojciech Narębski.

Niezwykła akcja, która pomoże przetrwać dzieciom zimę

Na warszawskich przystankach pojawiły się wieszaki z kurtkami przeznaczonymi dla dzieci pochodzących z biedniejszych rodzin. Kto jest inicjatorem akcji i dlaczego pomaga potrzebującym?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przestawił prognozę pogody na najbliższe dni. Czy możemy spodziewać się opadów?

Pyszne domowe słodycze

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Iwona Zasuwa zaprezentowała przepisy na zdrowe słodkości bez nabiału, glutenu i cukru. Śniadaniowe placki, czekoladki bez czekolady i pieczone jabłka. Co jeszcze ciekawego przygotowała?