Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

Czy zwykła jest grypa groźniejsza niż koronawirus? W tym roku Polsce na grypę zachorowało już ponad pół miliona osób i aż 10 zmarło z tego powodu. Jak odróżnić przeziębienie od grypy? O tym opowiedział pediatra i immunolog Paweł Grzesiowski.

Co dziś w pogodzie?

Diana Kautz przedstawiła szczegółową prognozę pogody.

Muniek Staszczyk nominowany do Fryderyków

Muniek Staszczyk został nominowany do Fryderyków aż w trzech kategoriach: płyta roku za album „Syn Miasta”, utwór roku za singiel „Pola” oraz artysta roku. Co dla niego oznacza to wyróżnienie? Czy okazji zbliżającego się 40-lecia zespołu T.Love fani mogą liczyć na nową płytę i trasę koncertową?

Co nowego w świecie gwiazd?

Mateusz Hładki opowiedział o tym, co wydarzyło się w show-biznesie.

Michaele Morrone i wyjątkowy pokaz filmu „365 dni”

Wczoraj odbył się pokaz filmu „365 dni” dla fanek twórczości Blanki Lipińskiej ze specjalnym udziałem Michaele Morrone’a. Jak wspominają wspólne oglądanie filmu?

Wyjątkowe zdjęcia Krzysztofa Wellmana

Wystawa zdjęć Krzysztofa Wellmana to prawdziwa podróż przez świat polskiego kina. Fotograf od ponad 40 lat towarzyszy twórcom na planach zdjęciowych filmów, seriali i spektakli teatru telewizji. Jak aktorzy i reżyserzy wspominają współpracę z Krzysztofem Wellmanem? Jak zaczęła się jego przygoda z fotografią?

Coraz więcej kobiet kieruje po alkoholu

Według statystyk policyjnych dochodzi do coraz większej liczby wypadków drogowych udziałem nietrzeźwych kobiet. Dzieje się tak dlatego, że kobiety coraz częściej sięgają po alkohol. O tym rosnącym problemie rozmawiali Krzysztof Brzózka, były prezes Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, oraz podinsp. Radosław Kobryś z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.