Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Rafał Maślak z żoną o oczekiwaniu na synka

Rafał Maślak już niedługo zostanie ojcem. Jego żona Kamila Maślak zdradziła płeć dziecka w dniu jego trzydziestych urodzin – para będzie miała syna. Dlaczego model czekał z tą wiadomością do swoich urodzin? Jak się czuje jako przyszły tata?  - Ja już kupiłem sobie wałek i farbę – zdradził.

Czy Maciej Stuhr obchodzi Walentynki?

Walentynki już niedługo. Czy Maciej Stuhr będzie obchodził je ze swoją żoną? W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedział o swoich tegorocznych planach. Gdzie obchodził Walentynki rok temu? – W zeszłym roku zabrałem żonę na koncert Metallici do Włoch – wyjaśnił.

Weronika Książkiewicz o swojej studniówkowej kreacji

Sezon studniówek w Polsce powoli dobiega końca. Weronika Książkiewicz opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” o swojej kreacji studniówkowej.  - Nie pozwoliłabym mojej córce się tak ubrać – wyjaśniła.

Borys Szyc o wyjeździe na ceremonię wręczenia Oscarów

W związku z licznymi nominacjami filmu „Zimna wojna” do Oscarów, aktora Borysa Szyca czeka wyjazd na ceremonię wręczenia nagród do Los Angeles. Jak wyglądają przygotowania? – Bilety są kupione, plan to jest wielka improwizacja – wyjaśnił.

Tomasz Karolak o powrocie serialu „39 i pół”

Czy serial "39 i pół" wraca? W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską Tomasz Karolak opowiedział o ewentualnym powrocie produkcji na ekrany.  – Myślę, że byłoby to ciekawe – zdradził.