Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

Czy mężczyźni gorzej znoszą krytykę pracy? Wyjaśniła to w „Dzień Dobry TVN” psycholog Maria Rotkiel. – Badania pokazują, że panowie przeżywają trudne emocje, głównie złość, intensywniej i częściej – powiedziała. Od czego to zależy?

Najpiękniejsze diamenty w historii Oscarów

Marcin Marcok to pasjonat i znawca diamentów. – Nie ma nic wspanialszego – powiedział. Wyjątkowe wydarzenie, jakim jest rozdanie Oscarów, wymaga specjalnej oprawy. Diamenty, które zakładają gwiazdy przyprawiają o zawrót głowy. O jakich diamentach opowiedział Marcok? Który z diamentów zaprezentowany na oscarowym czerwonym dywanie był najbardziej wyjątkowy?

Najlepsze pomysły na zabawy oczepinowe

Wodzireje Jan Korniluk, Andrzej Kliczkowski Karol Stolarski oraz Paweł Matusiak opowiedzieli o swojej pracy. Jakie atrakcje są zapewniane gościom podczas wesel? Czy oczepiny nadal są popularne? W studiu programu Monika Leszek i Jacek Leszek opowiedzieli, jak wyglądało ich wesele. – Zależało nam na tym, żeby wybrać takie zabawy, w których żaden z gości nie będzie się czuł skrępowany, zażenowany zabawą – powiedziała Monika Leszek. Wedding plannerka Kamila Romanow wyjaśniła, jakie obecnie są trendy.