Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

27 lat temu Kinga Rusin zadebiutowała w telewizji. Jak wtedy wyglądała? O swoim jubileuszu opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Diana Kautz i jej pierwsza prognoza pogody w programie

W studiu programu nowa pogodynka Diana Kautz podzieliła się prognozą pogody na nadchodzące dni. Czy czeka nas śnieg?

Psychiatria dziecięca w Polsce - wstrząsająca historia Kacpra i Wiktora

Polska jest na drugim miejscu w Europie pod względem liczby samobójstw wśród dzieci. Nieznacznie wyprzedzają nas Niemcy, ale tylko dlatego, że to kraj dwukrotnie większy. W internecie głośna była ostatnio historia Kacpra i Wiktora - kilkunastoletnich chłopców, których rówieśnicy dręczyli w szkole. Zachowanie dzieci w szkole doprowadziło jedno z chłopców do samobójstwa. Małgorzata Ohme spotkała się z mamą Kacpra, aby porozmawiać z nią o tragicznej śmierci Wiktora. Jak dzisiaj czuje się jej syn?

W studiu programu autor artykułu o chłopcach Janusz Schwertner i psychiatra dr Sławomir Murawiec opowiedzieli o fatalnym stanie psychiatrii dziecięcej w Polsce.

Czy gwiazdy kiedykolwiek wątpiły w swoją karierę?

Gala Bestsellerów Empiku. to nie tylko ceremonia wręczenia nagród, ale i wielkie muzyczne widowisko. Agnieszka Jastrzębska wybrała się na galę, by porozmawiać z gwiazdami o momentach zwątpienia. – Ja wiedziałam od czwartego roku życia, że będę pisarką – wyznała Katarzyna Grochola. Spotkała się również z braćmi Zawierucha, którzy pierwszy raz pojawili się razem na czerwonym dywanie. A jak w roli ojca czuje się Jan Dąbrowski?