Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy na premierze filmu „Planeta Singli 3”

Na ekranach kin pojawił się film „Planeta Singli 3”. Tym razem na ekranie, poza znanymi już widzom bohaterami, pojawiły się nowe postacie, w których role wcielili się m.in. Bogusław Linda i Borys Szyc. Podczas premiery komedii aktorzy opowiedzieli o pracy na planie i postaciach, które grają. - Jako ojciec i mąż odkrywam zupełnie nową drogę duchowości – wyjaśnił Tomasz Karolak.

Borys Szyc o swoim ślubie

Borys Szyc jest od kilku lat w szczęśliwym związku z Justyną Nagłowską. Na premierze filmu „Planeta Singli 3” Agnieszka Jastrzębska zapytała aktora o jego stosunek do ślubów. – Śluby w życiu są piękne, dzisiaj nawet Justyna mierzyła jakieś sukienki, czym mnie zaskoczyła – wyjaśnił.

Tomasz Karolak o tym, jak radzi sobie w roli ojca

Partnerka Tomasza Karolaka Violetta Kołakowska niedawno wyjechała kręcić nową edycję programu „Agent  - Gwiazdy”. Dzieci zostawiła pod opieką ojca i babci. Jak udało mu się pogodzić obowiązki domowe z zawodowymi?  - Chyba logistycznie się sprawdziłem, jedzenie też było zrobione – wyjaśnił.

Weronika Książkiewicz o odbudowywaniu poczucia wartości

Weronika Książkiewicz uwielbia zdrową dietę, aktywność sportową i dbanie o siebie. Niedawno wzięła udział w obozie Anny Lewandowskiej, który jest bardzo popularny wśród polskich gwiazd. W rozmowie z dziennikarką „Dzień Dobry TVN” Agnieszką Jastrzębską opowiedziała o tym doświadczeniu.

Jak skarmelizować marchew?

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski wziął na warsztat pyszną polską marchew. Jakie dania zaproponował? Kucharz pokazał również, jak poprawnie skarmelizować to warzywo. – Odrobina płynu jest potrzebna – wyjaśnił. Skąd pochodzi pomarańczowa marchewka?