Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy filmu „Pech to nie grzech” o szczęściu w miłości

Nowy film „Pech to nie grzech” to idealna propozycja na udany świąteczny wieczór. O czym opowiada produkcja? Aktorzy grające główne role opowiedzieli o swoich postaciach i szczęściu w miłości. – Ja wierzę w to, że szczęście i pech to jest coś, co możemy na siebie ściągnąć – wyjaśniła aktorka Anna Dereszowska.

Barbara Kurdej-Szatan o początkach swojego związku i kariery

Przy okazji premiery filmu „Pech to nie grzech” Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o początkach swojego związku i kariery oraz udziale w programie „X Factor”. – Było wspaniale i cudownie wspominam tą przygodę – wyjaśniła.

Borys Szyc o kolejnym sukcesie „Zimnej wojny”

"Zimna wojna" znalazła się na liście filmów walczących o oscarowe nominacje w 9 kategoriach. Jeden z głównych bohaterów produkcji Borys Szyc opowiedział o swojej reakcji na kolejny sukces „Zimnej wojny”. – Troszkę te emocje już opadły – zdradził.

Anna Oberc o przyjaźni z Joanną Kulig

Anna Oberc prywatnie przyjaźni się z Joanną Kulig już od wielu lat. Kulig po zagraniu w "Zimnej wojnie" stała się najbardziej znaną polską aktorką w Europie. Jak długo trwa ich przyjaźń? Skąd się znają? Oberc opowiedziała o ich relacji i wspólnych wspomnieniach. – Asia jest wspaniałą osobą, to jest po prostu dobry człowiek – wyjaśnił.

U Zofii Ślotały i Kamila Haidara w domu. Jakie wygląda jego wnętrze?

Zofia Ślotała jest stylistką i projektantką dziecięcych ubrań. Mateusz Hładki odwiedził ją w jej domu. Największe wrażenie zrobiła na nim ogromna przestrzeń. Kto pomógł jej zaprojektować wnętrze? – Wszystkie krzesła i fotele są zrobione ze specjalnego materiału, który przeważnie jest wykorzystywany w hotelach, aby się łatwo prał – zdradziła. Stylistka opowiedziała również o pięknych bujanych koniach, które znajdują się w salonie.

Lamy i alpaki idealne na stres

Bartek Jędrzejak wybrał się do Sieborowic, gdzie odwiedził przyjazne alpaki. Dlaczego są one idealnym lekiem na stres? – Lubią się przytulać, mają też bardzo miękką sierść – wyjaśnił.

Sposoby na filetowanie Piotra Kucharskiego

Nie wszyscy potrafią odpowiednio zająć się świątecznym karpiem. Jak wydzielić z całej ryby piękne filety? Piotr Kucharski w kuchni „Dzień Dobry TVN” zaprezentował swoje sposoby na filetowanie karpia. – Dobry, sztywny i cienki nóż zrobi robotę  - zdradził. Jak poradzić sobie z ośćmi? – Karp ma bardzo zwarte mięso i trudno te ości wyciągnąć – wyjaśnił.