Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Prokrastynacja, czyli co masz zrobić dziś, zrób jutro

Niektórzy ludzie do perfekcji opanowali odkładanie różnych zadań na później i żyją zgodnie z dewizą: co masz zrobić dziś, zrób jutro. Jak się okazuje, jest na to fachowe określenie: prokrastynacja. Dorota Gardias i Dawid Woliński zdradzili w studiu "Dzień Dobry TVN", czy mają lub kiedykolwiek mieli do czynienia z takim stanem w swoim życiu. Jak do odkładania różnych spraw na potem odniosła się psycholog Małgorzata Majewska?

Carbonara od podstaw w kuchni Cristiny Catese

Miłośniczka i znawczyni włoskiej kuchni Cristina Catese pokazała Marcinowi Prokopowi, jak przygotować prawdziwą carbonarę. Jakich składników należy użyć, by smakowała obłędnie?

Pryszcze o podłożu psychicznym

Trądzik neuropatyczny to dolegliwość o podłożu psychologicznym. Chory cierpi na nawykowe natręctwa i nawet nie zauważa, że drapie lub skubie sobie twarz, nie pozwalając zagoić się ranom. O symptomach i leczeniu tej dolegliwości opowiedzieli w studiu psycholog Marzena Mawricz i dermatolog Marcin Ambroziak.

Ula Chincz wiąże sznurówki

Jak zasznurować buty, by wyglądały oryginalnie i niebanalnie? Swoimi sposobami na przeplatanie sznurówek w dziurkach od butów podzieliła się Ula Chincz. Co zaproponowała?