Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Jak oświetlić mieszkanie, by stworzyć idealny świąteczny nastrój?

Aby zadbać o świąteczną atmosferę warto pomyśleć o przystrojeniu domu. Blogerka Maria Semczyszyn pokazała w kawiarence różne pomysły na piękne oświetlenie. Jak zaaranżować lampki, lampiony i podświetlane gadżety?

18. finał Szlachetnej Paczki za nami

W tym roku już po raz osiemnasty Szlachetna Paczka trafiła do potrzebujących. A jej finał był świętowany podczas uroczystej gali transmitowanej przez telewizję TVN. W studiu „Dzień Dobry TVN” prezes zarządu stowarzyszenia Wiosna Joanna Sadzik, członek zarządu Fundacji Banku BGŻ BNP Paribas Kinga Pańczyszyn-Liśkiewicz oraz muzyk Andrzej Smolik opowiedzieli o samej gali oraz historii tej inicjatywy.

Pogoda Bartka Jędrzejaka

Prezenter przedstawił dzisiejszą prognozą pogody. - Będę trzymał kciuki i robił wszystko, żeby święta były śnieżne - zażartował.

Aga Zaryan i jej wyjątkowe interpretacje świątecznych piosenek

Aga Zaryan - pierwsza dama polskiego jazzu - w listopadzie zaprezentowała swój najnowszy album „High & Low”. Na sklepowych półkach pojawił się także krążek „What Xmas Means To Me” ze świątecznymi przebojami w nowej aranżacji. O nowych płytach artystka opowiedziała Annie Kalczyńskiej i Andrzej Sołtysikowi. - Nie wchodziłam do studia przez pięć lat, a jak już weszłam, to nagraliśmy dwie zupełnie inne płyty. Jedna jest tradycyjna, świąteczna, ponadczasowa, a druga kompletnie autorska - przyznała.

Pogotowie fryzjerskie. Metamorfoza pani Marioli

Fryzjerka Dobrawa Piękos-Szymańska zajęła się w „Dzień Dobry TVN” kręconymi włosami pani Marioli. Jaką metamorfozę zaproponowała?