Dzień Dobry TVN

sezon 38

Dzień Dobry TVN

Patryk Szczuka w sierpniu uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Po kilku tygodniach walki o życie chłopak wybudził się ze śpiączki i odzyskał przytomność przy utworze Maty. Raper nie został obojętny na historię swojego fana. Artysta spotkał się z Patrykiem i podarował mu swoją płytę oraz bluzę. - Bardzo dziękujemy Macie za to, że nas odwiedził. Patryk od czwartku uśmiecha się od ucha do ucha - powiedziała Hanna Szczuka, mama Patryka.

Prognoza pogody Diany Kautz

Diana Kautz wybrała się do Ochli i przyglądała się, jak powstają szczodraki - tradycyjne rogaliki na Święto Trzech Króli. Prezenterka opowiedziała również o prognozie pogody na dziś.

Co słychać u uczestniczki pierwszej edycji "Top Model"?

Paulina Pszech 11 lat temu wzięła udział w pierwszej polskiej edycji “Top Model”. Dziś modelka zajmuje się wykonywaniem makijażu permanentnego. Paulina była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek. Gdy przyszła na casting do programu miała platynowe włosy, mocną opaleniznę oraz cięty język. - Zawsze miałam silny charakter - powiedziała linergistka. Jak zmieniła się niedoszła modelka na przestrzeni ostatnich lat?

Filip Chajzer ma sobowtóra w Teksasie

Od kilku tygodni prowadzący „Dzień dobry TVN” został zasypany wiadomościami o podobieństwie do popularnego influencera, którego specjalnością jest śpiewanie w samochodzie. Jeff Schmidt ma aż 2,5 mln obserwatorów na Instagramie. - Tak będziesz wyglądał w wieku pięćdziesięciu lat - powiedział Amerykanin. Jak przebiegła rozmowa “bliźniaków”?

Serowe przekąski na sylwestrową noc

W kuchni “Dzień Dobry TVN” Grzegorz Zawierucha zdradził kilka prostych przepisów na sylwestrowe przekąski. Jak zrobić cukierki z łososia i żółtego sera?