Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Ile wart jest trener z internetu?

W dwa dni można uzyskać przez internet wszelkiego rodzaju uprawnienia. Czy każdy z nas może zostać instruktorem sportowym bez wstawania z fotela? Sprawdził to Marcin Sawicki z „Dzień Dobry TVN”, który chciał zostać instruktorem narciarstwa. Jak wygląda taki kurs? Instruktorka narciarstwa Karolina Jasińska wyjaśniła, jakie egzaminy musiała zdać, aby uzyskać pełne uprawnienia.

Jak zostać instruktorem od wszystkiego?

Instruktor kitesurfingu Victor Borsuk i trener personalny Qczaj rozmawiali na temat instruktorów, którzy uzyskali uprawnienia przez internet. Jak weryfikować instruktorów? – Marketing szeptany, to jest najważniejsze – powiedział Qczaj.

Polka znalazła szczęście w Wietnamie

Joanna Mierzwa prowadzi klub crossfitowy w Wietnamie. – Jako jedna z pierwszych Polek reprezentowałam Polskę za granicami w crossfitowych zawodach – powiedziała. – Jest świetna, bardzo wymagająca, ma bardzo dużą wiedzę – zaznaczył Henry Lam, klient Joanny. – Wietnamczycy są dopiero na początku rozwoju fitnessu, oni trenują, ale to są ruchy o niskiej intensywności – zaznaczyła. Jak wygląda życie w Wietnamie?

Bolognese od podstaw

Miłośniczka włoskiej kuchni Cristina Catese pokazała w kuchni programu, jak zrobić bolognese.

Nowa praca, czas na nową fryzurę – metamorfoza

Fryzjer Filip Galas przeprowadził metamorfozę pani Marty. Jaki miał pomysł na nową fryzurę?

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

Andrzej Stankiewicz opowiedział o artykułach, które znalazły się w dzisiejsze prasie.