Dzień Dobry TVN

sezon 38

Dzień Dobry TVN

Wszędzie, gdzie spotykamy człowieka, spotykamy także psychologię. - Psychoefekty to wszelkie zjawiska psychologiczne, które na nas wpływają. Dużo bardziej od rozumu kierują nami emocje, nawyki, schematy, czyli psychoefekty - wyznał Kamil Zieliński, autor książki “PSYCHOefekty. 50 zjawisk psychologicznych, które wpływają na Twoje życie”. Psycholog wyjaśnił też, co mówią o nas ukryte teorie osobowości.

Pracownia talentów

Magdalena Żyłka i Adam Wrona uruchomili pracownię rzemieślniczą dla mieszkańców Krakowa, gdzie prowadzą warsztaty ze zdobienia, lepienia mis z gliny, wyplatania koszy z wikliny, a także pracowania z drewnem i metalem. Właściciele postanowili wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców i otworzyli wypożyczalnie wszelkiego rodzaju sprzętu. - Każdą osobę staramy się przeszkolić w używaniu danego urządzenia - wyjaśniła Magdalena Żyłka.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił dzisiejszą prognozę pogody. Jakie temperatury nas czekają?

Jak uzyskać idealne brwi?

Każda dekada rządzi się swoimi modami. Jakie brwi są modne teraz? - Na co dzień najlepiej sprawdzi się naturalność, tak aby brwi pasowały do nas i współgrały z naszą twarzą - zdradziła linergistka Katarzyna von Engel. Jakie są najpopularniejsze metody wykonywania brwi?