Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

Czego nie lubimy w swoim wyglądzie najbardziej? Pacjenci, którzy odwiedzają kliniki chirurgii plastycznej, najczęściej chcą zoperować nos i uszy. Jak zaakceptować swój wygląd? Kiedy operacja plastyczna jest koniecznością? O tym rozmawiali chirurg plastyczny Marek Szczyt i psycholog Magdalena Chorzewska.

Proste przepisy na potrawy z kiszonek

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski pokazał, jak wzbogacić swoje codzienne menu dzięki kiszonkom. Zrobił m.in. pikantną surówkę z kiszonej kapusty i zupę ogórkową. W którym momencie gotowania należy dodać ogórki kiszone do zupy?

Pasja do temperowania

Bartłomiej Chodkiewicz od 37 lat kolekcjonuje temperówki, a w swojej kolekcji ma już 1682 sztuki. Jak narodziła się jego pasja? Czy jego rodzina podziela jego zamiłowanie? Które temperówki są dla kolekcjonera najcenniejsze?

Robert Lewandowski bohaterem animacji

– „Kosmiczny wykop” to serial będący taką hybrydą science fiction i serialu o sporcie. Głównym tematem jest piłka nożna – kosmiczna piłka nożna – w której nie najważniejsze jest to, żeby wygrać, tylko to, żeby grać i dobrze się bawić – powiedział  reżyser i scenarzysta Bartosz Kędzierski. Jaką rolę w serialu odgrywa piłkarz Robert Lewandowski?

Ostre cięcie na… Taylor Swift

W studiu „Dzień Dobry TVN” fryzjer Dawid Krynicki pokazał, jak zrobić fryzurę na Taylor Swift. Komu pasuje takie cięcie?