Dzień Dobry TVN

sezon 38

Dzień Dobry TVN

Emil Witczak to weteran polskich teleturniejów. Inżynier z okolic Sieradza, pierwszy raz swoich sił w rozgrywce próbował niemal dekadę temu. W jednym z programów wygrał aż pięć razy, zabierając do domu prawie 50 tys. zł i zyskując tytuł mistrza. Przez lata lista stale się powiększała, a mężczyzna każdą wolną chwilę poświęca na zdobywanie wiedzy. O swojej pasji opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Kasety, broń, rower. Co gubiliśmy w autobusach w 2021 roku?

Agata Zajawińska wybrała się w Gdyni do magazynu rzeczy znalezionych, by przyjrzeć się, co najczęściej pozostawiamy w autobusach. Towarzyszył jej pracownik Marcin Gromadzki.

Autorski przegląd prasy Diany Rudnik

W studiu „Dzień Dobry TVN” Diana Rudnik przedstawiła swój autorski przegląd prasy.

Jak krok po kroku uszyć poduszkę funkcjonalną z kieszonką?

Po porządkach w szafie zazwyczaj zostaje nam trochę za małych i zniszczonych ubrań. Na szczęście można je jeszcze fajnie wykorzystać. Co z nimi zrobić? Ciekawymi pomysłami w „Dzień Dobry TVN” podzieliła Agnieszka Witkowska.

Ile kosztuje aparat ortodontyczny?

Coraz więcej osób decyduje się na leczenie ortodontyczne i założenie aparatu na zęby. Jakie są rodzaje aparatów? Które stosuje się u dzieci, a które u dorosłych? Ile może kosztować leczenie? Na ten temat w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała Kamila Wasiluk - lekarz stomatolog, ortodonta i autorka bloga "Mama ortodonta".