Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Kinga Korta pierwszy raz z mężem i synkiem w Polsce

Kinga Korta przyleciała do Polski po raz pierwszy ze swoim synkiem Greysonem. Towarzyszył jej też mąż Chat. – Przespał cudownie całą noc – powiedziała o pierwszym locie samolotem z synkiem. Czy mąż był obecny przy porodzie? Kto pomaga jej w codziennych obowiązkach? Korta zdradziła też, jaką przyszłość zaplanowali dla Greysona.

Krystyna Janda z nagrodą aktorską festiwalu Sundance

Festiwal Filmowy Sundance to największa coroczna impreza filmów niezależnych w USA. Krystyna Janda otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki za film „Słodki koniec dnia” Jacka Borcucha. O czym jest ta produkcja?

Rekordowe licytacje WOŚP

Agnieszka Jastrzębska opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” o rekordowych licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Za ile został wylicytowany trening z Anną Lewandowską? Jaka kwota padła za zaproszenie na pokaz Saint Laurent od Anji Rubik?

Dlaczego Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z mięsa?

Coraz więcej gwiazd rezygnuje z jedzenia mięsa. Co skłoniło do tego Agnieszkę Woźniak-Starak? – To jest ponad moje siły, fizycznie znoszę to bardzo dobrze, a psychicznie średnio i nie chcę jeść mięsa – powiedziała. – Jem ryby, więc nie powiem, że jestem wegetarianką – dodała dziennikarka.