Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Wielki jubileusz Szlachetnej Paczki

W tym roku już po raz osiemnasty Szlachetna Paczka trafiła do potrzebujących. A jej finał był świętowany podczas uroczystej gali transmitowanej przez telewizję TVN. Gwiazdy opowiedziały Agnieszce Jastrzębskiej o swoim zaangażowaniu w akcję. - My bardzo osobiście podchodzimy do tej akcji już od wielu lat - przyznał Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus. - Ta gala to jest też takie docenienie tych 14 tysięcy wolontariuszy - podkreśliła Joanna Sadzik, prezes zarządu Stowarzyszenia Wiosna.

Joanna Jędrzejczyk o rodzinnych świętach w Olsztynie

Joanna Jędrzejczyk, mimo że w tym roku ponad siedem miesięcy spędziła w USA, to Boże Narodzenie zamierza świętować w rodzinnym Olsztynie. - Udało mi się w tym roku wszystko zaplanować. Kupiłam prezenty, jestem już do świąt prawie gotowa. Zostały ostatnie porządki. Wczoraj piekłam pierniki z siostrami - zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej.

Bracia z zespołu Pectus o swoim dzieciństwie i pomaganiu

Muzycy z grupy Pectus wychowali się w skromnych warunkach, a jednak udało im się odnieść sukces. Teraz pomagają innym i o tym opowiedzieli za kulisami gali Szlachetnej Paczki.

Katarzyna Glinka z partnerem w słusznej sprawie

Na finałowej gali pojawiła się także Katarzyna Glinka z partnerem. Para rzadko pokazuje się razem publicznie. Dlaczego teraz przyszli wspólnie?

Małgorzata i Radosław Majdan o swoich świątecznych planach

Celebryci jakiś czas temu zdradzili Agnieszce Jastrzębskiej, że na tegoroczne święta Bożego Narodzenia planują wyjechać gdzieś do ciepłych krajów. Czy plan się uda?  - Tak, wyjeżdżamy, ale 25 grudnia, bo wigilię spędzamy z rodzicami - wyjawiła Małgorzata. - Nowy Rok przywitamy pod palmami - dodał Radosław.

Prognoza pogody Bartka Jędrzejaka

Prezenter przedstawił dzisiejszą prognozą pogody. Czy wiadomo, jakie będą święta i końcówka roku? 

Korzenna kuchnia świąteczna

Samar Khanafer zaprezentowała w kuchni „Dzień Dobry TVN” swój przepis na wolno pieczony rostbef z salsą z granatów.