Dzień Dobry TVN

sezon 38

Dzień Dobry TVN

Szymon Chwalisz to artysta, o którym Polska usłyszała już kilka lat temu. Zdecydował się jednak porzucić aerograf na rzecz klasycznego malarstwa – pędzla, płótna i sztalugi. A jak wspomina współpracę z Sebastianem Fabijańskim?

Pan od malowania

W dzisiejszym studiu gościliśmy Pawła Kaprala, który zajmuje się malowaniem wielkoformatowym. Skąd czerpie swoje pomysły na projekty?

Przegląd prasy Joanny Górskiej

Joanna Górska przedstawiła swój autorski przegląd prasy. Jakie tematy poruszane są w krajowych gazetach?

Makowce na świąteczne manowce

Makowiec, jako symbol urodzaju i płodności, powinien pojawić się na każdym stole wigilijnym. W dzisiejszej kuchni programu Piotr Kucharski zdradził trzy ciekawe przepisy na to ciasto. Jak przygotować japońską wersję wypieku?

Zrobię wszystko, by znów nieść pomoc

Marcin „Borkoś” Borkowski to ratownik medyczny, który po pracy w karetce, wsiadał na własny skuter, wyposażony w zestaw do pierwszej pomocy, by znów pędzić do potrzebujących. Niestety w październiku tego roku uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego kilkuprocentowe szanse na przeżycie. Po wielu operacjach i miesiącach rehabilitacji może już przejść samodzielnie niewielkie odległości, ale jest niezwykle zdeterminowany, by jak najszybciej wrócić do pracy.