Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszej kuchni programu Pasacal Brodnicki przygotował jajko na wiele sposobów. Jaki jest sekret pysznej i kremowej jajecznicy?

Maty do akupresury

Akupresura to terapia, polegająca na masażu, podczas którego uciskane i stymulowane są poszczególne punkty naszego ciała. Jednym z narzędzi stosowanych w tej metodzie są akumaty. Dla kogo są przeznaczone i jakie są zalecenia do ich używania? Te kwestie wyjaśniła fizjoterapeutka Dorota Chałubińska.

Dr Rangan Chatterjee o zdrowym życiu

Doktor Rangan Chatterjee to jeden z najsłynniejszych lekarzy w Wielkiej Brytanii, który prowadził kilka sezonów popularnego programu, a dopiero co ukazała się jego najnowsza książka „Cztery filary zdrowego życia”. Lekarz opowiedział o niej w rozmowie z Anną Senkarą.

Kontrowersyjna definicja szczęścia

Szczęście dla każdego oznacza coś innego. Nie zawsze spełnieniem marzeń będzie posiadanie rodziny, w tym czasie, kiedy pozostałe osoby nie wyobrażają sobie bez tego życia. W studiu „Dzień Dobry TVN” Kinga Zawodnik, Magdalena Pająkowska i Ewa Jarczewska-Grec rozmawiały o tym, co daje im największą radość.

Nikt nie jest tak dobrym fotografem swojego dziecka, jak mama

Aleksandra de Soleil w „Akademii Fotografii Dziecięcej” prowadzi warsztaty dla mam, które pragną rozwijać się, bazując na niepowtarzalnej relacji ze swoimi dziećmi. Jak wyglądają takie zajęcia?