Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Tajemnice Stanisława Wyspiańskiego

W tym roku obchodzimy 150. rocznicę urodzin Stanisława Wyspiańskiego. Artysta jest jedną z najwybitniejszych postaci w polskiej sztuce. Śladami malarza i dramaturga ruszyły kamery „Dzień Dobry TVN”. Jakie skrywał tajemnice? Czy był odludkiem? Jakie wspomnienia o nim ma jego wnuczka? O artyście opowiedziała także autorka jego biografii Monika Śliwińska.

Serwis informacyjny

Katarzyna Zdanowicz z TVN24 przedstawiła najważniejsze informacje dnia.

„Planeta Singli” powraca po raz trzeci

Do kin trafi niedługo trzecia część komedii romantycznej z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem w rolach głównych. Tym razem na ekranie, poza znanymi już widzom, pojawią się też nowe postacie, w których rolę wcielą się m.in. Bogusław Linda i Borys Szyc. O pracy na planie opowiedziały Agnieszka Wiedłocha i Weronika Książkiewicz.

Pogoda na dziś

Tym razem Bartek Jędrzejak wybrał się do Karpacza, aby przedstawić prognozę pogody.

Serowe smakołyki Mikołaja Reya

W kuchni królował dziś ser koryciński. Mikołaj Rey przygotował m.in. burgery w burakiem i serem.

Być jak Beata

W Teatrze Współczesnym w Szczecinie można obejrzeć spektakl "Być jak Beata", który jest inspirowany twórczością Beaty Kozidrak. Na premierę i spotkanie z wokalistką wybrał się Piotr Wojtasik. A jak przedstawienie podobało się samej zainteresowanej? - Świetnie się bawiłam. Sam pomysł wydał mi się zaskakujący, że to będzie spektakl o mnie. Troszkę się tego obawiałam, ale przeczytałam wstępnie scenariusz i budowa tych postaci, które zobaczycie na spektaklu, strasznie mi się spodobała - przyznała wokalistka.