Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Tomasz Gollob o swoim zdrowiu i wsparciu bliskich

Minęło już ponad półtora roku od tragicznego wypadku Tomasza Golloba. 23 kwietnia 2017 roku podczas treningu w Chełmnie doznał poważnych obrażeń kręgosłupa, miał stłuczoną klatkę piersiową i płuca. Utrzymywany był w śpiączce farmakologicznej. W wywiadzie z Marcinem Sawicki sportowiec opowiedział o swoim zdrowiu i wsparciu bliskich. – Teraz są bóle, z którymi walczę na co dzień – wyjaśnił. 16 grudnia w Bydgoszczy odbył się charytatywny turniej „Gramy dla Tomka”. Jakie sportowe gwiazdy wsparły wydarzenie?

Tomasz Oświeciński rodzinnie. Jak wygląda jego codzienne życie?

Kamera „Dzień Dobry TVN” odwiedziła dom rodziny Oświecińskich. Co spowodowało, że Tomasz i Aleksandra Oświecińscy postanowili wrócić do siebie po rozwodzie? Aktor wraz z żoną i córką pokazał, jak wygląda jego codzienne domowe życie. - Mogę powiedzieć, że jesteśmy szczęśliwą rodziną. Ja jestem szczęśliwym facetem: mam pracę, którą kocham, mam dziewczyny, które kocham, mam zwierzęta, które uwielbiam – wyjaśnił. Rodzina Oświecińskich opowiedziała o trudniejszych momentach w swoim życiu, wigilijnych przygodach ze św. Mikołajem oraz o pomocy dzieciom, w którą aktywnie angażuje się Tomasz.

Natalia Nykiel o Sylwestrze TVN i nowych wyzwaniach

Natalia Nykiel wystąpi na tegorocznym koncercie sylwestrowym TVN pod hasłem „Warszawa Stolica Sylwestra 2018”. Jak przygotowuje się do występu? – Stroje się szyją – zdradziła. Wokalistka opowiedziała o tym wydarzeniu i swoich planach na kolejny rok.