Dzień Dobry TVN

sezon 38

Dzień Dobry TVN

Magda Stużyńska to pochodząca z Giżycka polska aktorka, prezenterka telewizyjna i artystka kabaretowa. Jako młoda dziewczyna należała do ogniska teatralnego przy Teatrze Ochoty. Jak wspomina tamte czasy? Co o jej talencie sądzą bliscy? O swojej aktorskiej pasji i karierze aktorka opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Edward Miszczak o ustawie LEX TVN

W piątek 17 grudnia br. Sejm przegłosował nowelizację ustawy, określaną mianem LEX TVN, odrzucając tym samym wrześniową uchwałę Senatu w tej sprawie. Nowelizacja została przyjęta i czeka na podpis prezydenta Andrzeja Dudy, który ma 21 dni na podjęcie decyzji w tej sprawie. Może on ustawę podpisać, zawetować lub skierować do Trybunału Konstytucyjnego. O sytuacji w „Dzień Dobry TVN” opowiedział Edward Miszczak.

Nieznane historie Feliksa Malinowskiego

Feliks Malinowski był niezwykle utalentowanym tancerzem baletowym. W latach 60. występował na scenach Warszawy, Moskwy i Petersburga. Wraz z żoną Bożeną osiadł w Paryżu, gdzie wspólnie odmienili scenę taneczną. Nieznanymi historiami o tancerzu w „Dzień Dobry TVN” podzieliła się jego żona oraz córka Olga Koenig.

„Dziadek do orzechów”. O czym opowiada balet?

„Dziadek do orzechów” to nie tylko opowiadanie, ale również piękny zimowy balet, który od wielu lat cieszy się popularnością. Do studia „Dzień Dobry TVN” zawitały młode baletnice i zaprezentowały fragment sztuki. O „Dziadku do orzechów” opowiedziała również pedagog baletu Anna Davies.