Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Polki podbijają świat bikini fitness

Aż 5 medali - w tym 2 złote i 3 srebrne , przywiozły reprezentantki Polski z mistrzostw świata IFBB Bikini Fitness w Ekwadorze. Reprezentujące Polskę sportsmenki są niezwykle utalentowane i zgodnie podkreślają, że odczuwają dumę ze swojego pochodzenia. Natalia Czajkowska, Natalia Damek, Nikoletta Sularz i Patrycja Słaby opowiedziały w "Dzień Dobry TVN" o swojej dyscyplinie. - Jest to taki sport, który cieszy oko – wyjaśniła Czajkowska.

Niezwykłe świąteczne iluminacje w Pałacu w Wilanowie

Co roku w pałacu w Wilanowie powstają niezwykłe świąteczne iluminacje, które licznie podziwiają mieszkańcy Warszawy. Za co Edyta Herbuś ceni sobie tą atrakcję? W wywiadzie z Bartkiem Jędrzejakiem opowiedziała o  swoich wrażeniach. – To jest magia – wyjaśniła. Co ze świątecznych iluminacji najbardziej przypadło do gustu jej córce Kalinie i siostrzenicy Małgosi?

Sara Chmiel i Andrzej Gromala – razem w życiu, razem na scenie

W marcu Gromee wygrał preselekcje na Eurowizję 2018, niedawno wydał swoją pierwszą płytę, w kwietniu wziął ślub, a pod koniec października urodził mu się dziecko. Do tego udało mu się zorganizować wymarzony koncert, który odbył się w jego 40-te urodziny. Jak wyglądały kulisy tego wydarzenia? - Każda osoba, która w tym uczestniczy, jest tym pochłonięta, jest tym zafascynowana –wyjaśnił. Wraz z żoną Sarą Chmiel artysta opowiedział również o swoim związku i mijającym roku. Czy  2018 mogą nazwać najlepszym rokiem w życiu?