Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Dariusz Karpiński. Siła, determinacja i talent

Dariusz Karpiński to wielokrotny mistrz Polski, Europy oraz brązowy medalista Mistrzostw Świata w Kulturystyce. Na scenie kulturystycznej zadebiutował w roku 1996, zdobywając tytuł Mistrza Polski Juniorów. Przygodę ze sportem przerwała choroba. Wtedy na horyzoncie pojawiło się aktorstwo. W 2013 roku  Dariusz ukończył studia na wydziale aktorskim Warszawskiej Szkoły Filmowej.  – Nie chciałem grać po warunkach, bo granie po warunkach jest dla mnie bardzo trudne. Daleko mi do ochroniarza czy zbira – zdradził Karpiński w rozmowie z Kingą Burzyńską. A Gabriela Muskała i Jan Jakub Kolski opowiedzieli, jak współpracuje się z aktorem.

48-letnia Ślązaczka mistrzynią bikini fitness

Katarzyna Kowalik jest mistrzynią Europy Miss Bikini Fitness. Jej trenerem jest jej mąż Mikołaj - mistrz i rekordzista Polski w klasycznym wyciskaniu sztangi na ławeczce. W osiągnięciu sukcesu nie przeszkodził jej dojrzały wiek ani przebyta choroba nowotworowa. 10 lat temu pani Kasia musiała się zmierzyć z czerniakiem. Wówczas zdecydowała, że nie zmarnuje żadnego dnia swojego życia. Po operacji przeszła rehabilitację. W jej życiu pojawił się sport. Namówił ją do tego pan Mikołaj. O wspólnej pasji małżeństwo opowiedziało w „Dzień Dobry TVN”.

Pogoda na dziś

Tym razem Bartek Jędrzejak wybrał się do Karpacza, aby przedstawić prognozę pogody.

Mikołaj Rey w krainie sera korycińskiego

Mikołaj Rey odwiedził Korycin na Podlasiu, aby zobaczyć, jak produkuje się słynny ser koryciński. Przy okazji sam nauczył się, jak wyrabia się ten regionalny przysmak oraz poznał przeróżne przepisy na dania z wykorzystaniem sera korycińskiego.

Serowe smakołyki Mikołaja Reya

Ser koryciński królował także w dzisiejszej kuchni, gdzie Rey przygotował m.in. zapiekankę z tym przysmakiem.