Dzień Dobry TVN

sezon 38

Dzień Dobry TVN

Zimowe spacery z psem to bardzo przyjemna aktywność zarówno dla nas, jak i czworonogów. Jednak w mroźniejsze dni powinniśmy do takich przechadzek odpowiednio się przygotować – skrócić trasę oraz odpowiednio zabezpieczyć łapki przed skrzypiącym śniegiem i solą. O tym, jak zadbać o psa zimą, mówiła w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” Zofia Zaniewska-Wojtków.

Świąteczne miasteczko DDTVN

Dziś odwiedziliśmy Świąteczne Miasteczko DDTVN w Kłodzku. Jakie atrakcje tam na nas czekają?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak wybrał się dziś do uzdrowiska Duszniki-Zdrój, skąd przedstawił prognozę pogody. Jakie temperatury nas czekają?

Finał świątecznej akcji „Uwagi!” i Fundacji TVN

Okres przedświąteczny to wyjątkowy czas w roku, kiedy wspieramy ludzi potrzebujących. Dziś wielki finał akcji charytatywnej organizowanej przez Fundację TVN i programu „Uwaga!”. – Będzie kolorowo, będzie wesoło, będzie nostalgicznie – mówił Ryszard Cebula.

Wigilijna uczta według Piotra Kucharskiego

W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski zdradził przepis na pyszną zupę jagodową, którą w niektórych polskich rodzinach przygotowuje się na kolację wigilijną.

Prezenty dla całej rodziny

Prosto z naszego świątecznego miasteczka w Kłodzku, Konrad Koterba podpowiedział, gdzie najlepiej szukać prezentów dla całej rodziny. – Nie biegać w szpagatach od jednego do drugiego sklepu, tylko najlepiej załatwić wszystko w jednym – mówił poszukiwać gadżetów.