Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Świąteczne przysmaki Andrzeja Polana

Święta to stresujący okres, zwłaszcza jeśli większość czasu spędzamy w kuchni. Jak przygotować proste potrawy, które wypełnią dom świątecznym zapachem? Andrzej Polan podzielił się swoimi pomysłami na aromatyczne święta. Jakie menu zaproponował?

Nowatorska rekonstrukcja piersi

Jolanta Kilanowska regularnie brała udział w profilaktycznych badaniach, które miały wykluczyć zmiany nowotworowe. U pacjentki w pewnym momencie wykryto jednak komórki rakowe, w wyniku czego doszło do amputacji piersi. Lekarze ze Szpitala w Pleszewie zdecydowali się na nowatorską rekonstrukcję. Do odbudowy nowej piersi wykorzystali siatkę biologiczną z osierdzia wołowego. Jak przebiegł ten zabieg? Jak czuje się po nim pacjentka? Chirurg onkolog prof. dr hab. Dawid Murawa opowiedział o pionierskiej operacji. Na czym dokładnie polega ta metoda rekonstrukcji?

Polska firma podbija świat sportu

Igor Klaja to pomysłodawca i właściciel znanej marki sportowej 4F. Niedawno została ona głównym sponsorem Turnieju Czterech Skoczni, a kontrakt sponsorski ma obowiązywać aż cztery lata. Jak twórca marki czuje się z tym sukcesem? Igor Klaja opowiedział o swojej firmie i strojach sportowych, które tworzy. – Ubieramy wiele reprezentacji olimpijskich – wyjaśnił.