Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak z "Dzień Dobry TVN" opowiedział o dzisiejszej prognozie pogody. Czy zawita do nas zima?

Epidemia fake newsów o koronawirusie

Doniesienia, które pojawiają się w mediach społecznościowych na temat koronawirusa czasami różnią się od oficjalnych informacji na ten temat. Dr Maciej Kawecki opowiedział o tym, jak działają fake newsy. – Kilka się to, co jest kontrowersyjne – powiedział dziekan Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie. – Wszystko to, co czytamy w mediach społecznościowych zawsze przepuszczali przez filtr krytycznego podejścia – zaznaczył. Jak jeden z portali społecznościowych postanowił walczyć z nieprawdziwymi newsami? Gdzie szukać sprawdzonych informacji?

Podsumowanie wieczoru Super Bowl 2020

W nocy z niedzieli na poniedziałek w Miami odbył się finał ligi futbolu amerykańskiego - Super Bowl. O tytuł mistrza walczyły dwie drużyny Super Bowl i San Francisco 49ers. Kansas City Chiefs zdobyli drugie mistrzostwo w historii National Football League. Poprzednio byli najlepsi równo 50 lat temu. Jan Pachlowski podsumował w „Dzień Dobry TVN” ten emocjonujący wieczór. – Pierwszy raz w historii ta impreza nie wygeneruje żadnych śmieci – powiedział. – Zostaną one poddane specjalnemu recyklingowi – dodał.

Plotki z życia gwiazd

Agnieszka Jastrzębska opowiedziała o występie Shakiry i Jennifer Lopez podczas przerwy w meczu Super Bowl. A co wydarzyło się podczas rozdania nagród BAFTA w Wielkiej Brytanii? Czy to prawda, że Pamela Anderson wzięła ślub?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak opowiedział o dzisiejszej prognozie pogody. Czy zawita do nas zima?

Polka na światowym konkursie piękności

Modelka Wiktoria Wiśniewska reprezentowała Polskę podczas światowego konkursu piękności w Kambodży. – Poznałam inny świat – powiedziała. Co zaskoczyło ją podczas tej podróży?

Co jeszcze w programie?

Spożyć do… najlepiej przed…

Niezłe jaja

Razem skaczą po medale

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza