Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Taneczne życie Briana Poniatowskiego

Brian Poniatowski jest tancerzem i choreografem. W 2012 roku wygrał siódmą edycję programu „You Can Dance” i wyjechał do jednej z najbardziej prestiżowych tańca na świecie Broadway Dance Center. Po powrocie do kraju tancerz dostał propozycję pracy w Hong-Kongu jako choreograf w Red Shoe Dance Company. Po zakończeniu kontraktu Poniatowski nie zdecydował się jednak na etat i postawił zawalczyć o swoje marzenia. Wrócił na Brodway. Co teraz robi? Czy ma w planach kiedyś powrót do Polski?

Serwis informacyjny

Katarzyna Zdanowicz z TVN24 przedstawiła najważniejsze informacje dnia.

Kuchnia Lary Gessler na poprawę humoru

Dziś obchodzimy Dzień Pozytywnego Myślenia. Z tej okazji w kuchni „Dzień Dobry TVN” Lara Gessler zaprezentowała swoje przepisy na dania poprawiające humor i przygotowała ciasto cytryniak, kisiel z wermutem oraz mus z białej czekolady z palonym słonecznikiem.

Pogoda na dziś

Dorota Gardias i Bartek Jędrzejak wybrali się do Zakopanego, gdzie szaleje halny. Prezenterzy w nietypowy sposób przedstawili prognozę pogody.

Stanisław Soyka z synem Jakubem. Wspólny muzyczny pomysł na życie

Wczoraj swoją premierę miała płyta „Muzyka i słowa. Stanisław Soyka”. W tekstach utworów można znaleźć wiele wzruszających wyznań artysty dotyczących przemijającego czasu oraz o dorastania synów. O rodzinnych relacjach w klanie Sojków oraz o miłości do muzyki Stanisław i jego syn Jakub opowiedzieli w studiu „Dzień Dobry TVN”.  - Już jako kilkuletni chłopiec brałem swoje pałki do perkusji i jeździłem z ojcem na koncerty. Uwielbiałem sale koncertowe i teatralne. Mogłem wchodzić na pomosty dla oświetleniowców, zaglądać do różnych zakamarków, przebywać wśród muzyków, dotykać instrumentów – przyznał Kuba.