Dzień Dobry TVN

sezon 38

Dzień Dobry TVN

Kultowy serial z Carrie Bradshaw powraca na ekrany, a główna bohaterka „I tak po prostu”, kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”, wciąż uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet w telewizji. A jak odwzorować makijaż nowojorskiej felietonistki?

Czym zajmują się legendy skoków narciarskich?

Jend Weissflog i Martin Schmitt to prawdziwe legendy skoków narciarskich, którzy swoje kariery zakończyli już kilka lat temu. Czym dziś się zajmują?

Gra planszowa o skokach narciarskich

W dzisiejszym studiu gościliśmy Marka Klusa, który stworzył pierwszą na świecie grę planszową o skokach narciarskich. Jakie są jej zasady?

Pogoda nad Bałtykiem

Diana Kautz wybrała się dziś do zimowego Kołobrzegu, skąd przedstawiła prognozę pogody. Jakie temperatury nas czekają?

Weekend cudów

Szlachetna Paczka to wspaniała akcja, dzięki której co roku, wiele polskich rodzin w potrzebie, obchodzi wspaniałe Święta. Dziś rozpoczyna się „Weekend cudów”, czyli moment, w którym wolontariusze ruszają z pomocą do ponad 17 tysięcy domów.

Świąteczne pyszności z Włoch

W każdym państwie święta Bożego Narodzenia obchodzone są nieco inaczej. Co koniecznie musi znaleźć się na świątecznym, włoskim stole? Przepisy na pyszności z tamtego regionu zdradził nam dziś Matteo Brunetti.

Do zobaczenia w Ravennie

Ravenna to miasto Dantego Alighieri i bizantyjskich mozaik. Michał Cessanis wybrał się do tego włoskiego miasta, by dowiedzieć się, jakie atrakcje czekają tam na turystów.