Dzień Dobry TVN

sezon 26

Dzień Dobry TVN

Dziennikarka Anna Senkara postanowiła dowiedzieć się co o brexicie sądzą Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii. Co zmieni się w ich życiu i pracy? – Od czerwca 2016 panuje chaos i niepewność – powiedział Mariusz Woźniak, działacz polonijny. – Miejmy nadzieję, że nie będzie podwyżek cen, że nie zabraknie produktów – dodał. – Jestem zmęczona, jest to już tak długo wałkowane – zaznaczyła Magdalena Gregorczyk, księgowa. A co z konkursami piękności? Powiedział o tym Patryk Mularski, Mister Polski UK & Ireland.

Brexit. W jakich sprawach namiesza?

Co zmieni się po brexicie? Czy mieszkańcy Unii Europejskiej będą mogli wjechać do UK tylko za okazaniem dowodu osobistego, tak jak było do tej pory? Co z programem Erasmus? Anna Senkara wyjaśniła też, jak będzie z zatrudnieniem pracowników spoza Wielkiej Brytanii.

2020 Julii Kamińskiej

Julia Kamińska powiedziała o odkrytych pasjach podczas lockdownu z powodu pandemii koronawirusa. Czy to prawda, że została fryzjerką? Kto stoi za powrotem serialu „BrzydUla”?

Przekąski na sylwestrową domówkę

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Cristina Catese zdradziła przepisy na przekąski idealne na domówkę. Jak zrobić focaccię z tuńczykiem?

Niania w wielkim mieście

Martyna Mierzejewska wyjechała do Stanów, aby opiekować się dziećmi. W dwa lata z niani stała się jedną z popularniejszych fotografek mody. – Zauważyłam, jak wiele wspaniałych twarzy mijam i to mnie zainspirowało, żeby kupić aparat – powiedziała. – Ona cudownie wykorzystała ten czas, cudownie odnalazła się w tym świecie – zaznaczyła Agnieszka Jelonek, koleżanka Martyny. – Robi zdjęcia w ruchu, które żyją, które są nieporównywalne do zdjęć pozowanych – dodała Marzanna Górska, współpracowniczka Martyny.