Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Zespół Red Lips o świątecznej niespodziance dla swoich fanów

Wokalistka Joanna „Ruda” Lazer wraz z mężem Łukaszem Lazerem, który jest gitarzystą w ich rockowym zespole Red Lips, opowiedzieli o swoich planach na spędzanie świąt w ukochanej przez nich Azji. Zdradzili również swoje noworoczne postanowienia oraz jakie wyzwania zawodowe czekają ich w 2019 roku.

Świąteczne przygotowanie – pieczenie i dekorowanie pierniczków

Mateusz Hładki odwiedził Pracownię Efektu Domina, gdzie rozmawiał założycielką miejsca i inicjatorką wielu projektów społecznych - Dominiką Kulczyk na temat pomagania potrzebującym w okresie świątecznym oraz o przygotowywaniu z grupą dzieci świątecznych pierników.

Przepis Marka Zaremby na orkisz z warzywami

Marek Zaremba wraz z żoną Adrianną Zarembą zaprezentował przepis na orkisz z warzywami, imbirem oraz nutą kurkumy wspomagający oczyszczanie organizmu oraz zdrową wytrawną tartę orkiszową z przepisu świętej Hildegardy.

Jak Rafał Mohr wyleczył się z kompleksów?

Rafał Mohr od kiedy pamięta, zawsze chciał zostać aktorem już w szkole średnie brał udział w konkursach recytatorskich. W końcu mógł rozwinąć swoje skrzydła na studiach, kiedy znalazł się w gronie przyjętych kandydatów do Akademii Teatralnej w Warszawie. Jednak od zawsze miał kompleks swoich uszu. - Poszedłem do kliniki medycyny estetycznej, zapytać się czy można coś z tym zrobić, ale jak zobaczyłem zdjęcia ludzi po tych operacjach, po tych zabiegach i jak to wygląda, to sobie pomyślałem, czy ci ludzie zgłupieli, przecież oni się oszpecili totalnie – wyznał. Po tym zdarzeniu aktor zaakceptował swój wygląd.

Celebryci w wiosce św. Mikołaja – akcja „Magiczna Gwiazdka”

Okres przedświąteczny to idealny czas na pomaganie potrzebującym i angażowanie się w akcje charytatywne. O wspaniałej inicjatywie jaka jest warszawska wioska św. Mikołaja, Kindze Burzyńskiej opowiedziały Karolina Ferenstein-Kraśko, Anna Czartoryska, Edyta Herbuś i Klaudia Halejcio.