Dzień Dobry TVN

sezon 26

Dzień Dobry TVN

Adrianna Oksiuta to niepozorna architekt wnętrz. Na początku pandemii koronawirusa miała dużo wolnego czasu i nie wiedziała co z nim zrobić. Trafiła na żywicę i zaczęła tworzyć z niej piękne przedmioty. Co ją inspiruje? O swojej pasji opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Natalia Bogusz i jej ręcznie szyte maseczki

Przed pandemią stewardesa Natalia Bogusz pracowała po 80-100 godzin miesięcznie. Obecnie ma tylko kilka w miesiącu. Postanowiła więc szyć maseczki dla fanów lotnictwa. Dziś noszą je ludzie w Australii, Kanadzie i Nowej Zelandii. O swojej twórczości opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Kacper, Melchior i Baltazar, czyli polskie wielbłądy w Michałowicach

Marcin Sawicki wybrał się do Michałowic, gdzie odwiedził trzy wielbłądy: Kacpra, Melchiora i Baltazara i ich właściciela Pawła Najwarę. Jakie mają charaktery i jak znalazły się w jego gospodarstwie?

Jak wygląda życie w otwartym związku?

Otwarty związek może być tak samo nieudany lub równie piękny, jak tradycyjna relacja. Nie jest to jednak układ idealny i dla każdego. Na co należy uważać? O tym, jak wygląda życie w otwartym związku opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” psychoterapeutka Bianca-Beata Kotoro.

Sylwestrowa domówka w domu według Piotra Kucharskiego

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski przygotował dania idealne na sylwestrową domówkę. Jak zrobić steka z masłem ziołowym i brukselką?

Jean-Michel Jarre o relacji z Polską

Jean-Michel Jarre to francuski kompozytor, performer i producent muzyczny, pionier muzyki elektronicznej, ambientu i new age, znany również z organizowania koncertów-spektakli, wykorzystujący na wielką skalę efekty świetlne. W trakcie swojej kariery wiele razy odwiedzał Polskę. Jaką ma relację z naszym krajem? Na to pytanie odpowiedział w „Dzień Dobry TVN”.