Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Jak dzielić się dobrem i świąteczną magią z potrzebującymi?

Święta Bożego Narodzenia to idealny czas na pomaganie. Jak dzielić się dobrem i świąteczną magią z osobami, które najbardziej tego potrzebują? Rzecznik UNICEF Monika Kacprzak, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska Olaf Krynicki i Ambasador Dobrej Woli UNICEF Magdalena Różczka opowiedzieli o najlepszych sposobach pomagania innym. – Największym moim szczęściem jest to, że potrafię zarażać – wyjaśniła aktorka.

Michał Cessanis i jego pełna atrakcji wycieczka do Wiednia

Tym razem Michał Cessanis postanowił wybrać się na weekend do Wiednia. Zobaczcie, jak najlepiej poruszać się po stolicy Austrii, gdzie serwowane są najlepsze kiełbaski i które muzea trzeba odwiedzić. Przy okazji podróżnik dowiedział się kto wynalazł popularne na całym świecie kulę śnieżne i odwiedził wiedeńskie jarmarki bożonarodzeniowe.  – W grudniu jest ich ponad 150 – zdradził.

Dawid Węglarz – następca Leszka Blanika

Dawid Węglarz od kilku lat trenuje pod okiem mistrza olimpijskiego Leszka Blanika. Jako jedna z 4 osób na świecie jest w stanie wykonać "Skok Blanika". Trener uważa, że stać go na olimpijskie podium. Jak wyglądają jego treningi? Młody sportowiec opowiedział o swojej pasji i sportowej karierze. Leszek Blanik wyjaśnił również, jak układa się ich współpraca. - Jest zawodnikiem inteligentnym, ale przede wszystkim bardzo pracowitym – dodał. Czy to już pewne, że Dawid pojedzie na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020?