Dzień Dobry TVN

sezon 38

Dzień Dobry TVN

Coco Jamboo to singel niemieckiej grupy Mr. President. Jak Delroy Rennalls wspomina czasy, gdy wykonywany przez niego utwór znajdował się na szczycie list przebojów? - Zapytałem producentów, czy nie robią sobie ze mnie żartów, gdy powiedzieli, jaki tytuł ma mieć ta piosenka - wyznał muzyk. Lazy D zdradził również, że jego córka jest fanką tej piosenki.

Kim Kardashian została ikoną mody! Co nowego w świecie gwiazd?

Bennifer - tak nazywana jest para Jennifer Lopez i Ben Affleck. Paparazzi przyłapali ich na meczu Lakersów, z którego raczej niewiele pamiętają. Czułościom nie było końca, przez co internauci nie zostawili na nich suchej nitki. O najnowszych wydarzeniach ze świata gwiazd w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska. Jakie newsy jeszcze przygotowała?

Prawdziwy rollercoaster cen najmu mieszkań

Czy właściciel może podwyższyć cenę wynajmu mieszkania, mimo podpisanej umowy? - Ustawa o ochronie praw lokatorów pozwala, aby właściciel w sytuacjach uzasadnionych, czyli np. galopującej inflacji, mógł złożyć oświadczenie, że chce podwyższyć cenę najmu - wyjaśniła adwokat Eliza Kuna. W jakich przypadkach właściciel może nie zwrócić kaucji? Specjalistka w sprawach rodzinnych i cywilnych zdradziła, jak nie dać się oszukać.