Dzień Dobry TVN

sezon 26

Dzień Dobry TVN

Chociaż dla wielu ten rok był trudny, to dla nich okazał się bardzo szczęśliwy. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN” o ostatnich, wyjątkowych miesiącach i ich skarbie – synu Henryku. - Cały ten rok był podporządkowany rodzinie – wyjaśniła prezenterka.

Jak zostać gwiazdą sylwestrowej nocy? Stylizacje Adama Chowańskiego

Sylwester spędzony w zaciszu własnego domu wcale nie musi być mniej elegancki. Jak wybrać odświętną stylizację na sylwestrową domówkę? Swoimi propozycjami w „Dzień Dobry TVN” podzielił się stylista Adam Chowański.

Ślusarkowie – wyskokowa rodzina

Józef Ślusarek to żywa legenda skoków na trampolinie. Jako zawodnik nie występował długo – już na studiach został trenerem. Był to strzał w dziesiątkę. Swoją pasją zaraził również rodzinę. Co sądzą o jego talencie? Swoją historię trener skoków opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Agnieszka Jarecka i jej psi zaprzęg

Agnieszka Jarecka to królowa psich zaprzęgów i trzykrotna Mistrzyni Świata w skijoringu. W swojej wyjątkowej karierze zdobyła już nie jeden złoty medal. Jak trafiła na tę dyscyplinę? O kulisach zawodów i psich treningów opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.