Dzień Dobry TVN

sezon 38

Dzień Dobry TVN

Koty to królowie internetu. Kot Stepan zdobył 50 milionów polubień na Tik Tok’u i milion obserwujących na Instagramie. Swój ogromny sukces Stepan może zawdzięczać Britney Spears. Amerykańska piosenkarka opublikowała zdjęcie kota na swoim Instagramie i zdobyła aż milion polubień.

Bartek Jędrzejak w manufakturze zabawek

Bartek Jędrzejak prosto z Muzeum Warszawskiej Pragi zabrał widzów w świat zabawek. Opowiedział również o prognozie pogody na dziś. Jakie temperatury nas czekają?

Co wiemy o nowym wariancie koronawirusa?

Nowy wariant koronawirusa Omikron został potwierdzony w 57 krajach. Dlaczego Omikron pod względem genetycznym tak bardzo się różni od poprzednich wariantów koronawirusa? - Jedna z firm analitycznych ogłosiła, że przeanalizowali geny Omikronu. Według nich Omikron pożyczył sobie geny od zwykłego wirusa przeziębienia - zdradził dziennikarz Marcin Sawicki.

Rozgrzewające potrawy na zimne dni

W kuchni “Dzień Dobry TVN” Kasia Bukowska przygotowała grzańca oraz tartę tatin, czyli odwróconą tartę z jabłkami. - Podobno kucharz upadł, szarlotka upadła na ziemię, jabłka do góry nogami i tak powstała tarta tatin - zdradziła kucharka.