Dzień Dobry TVN

sezon 38

Dzień Dobry TVN

Święta coraz bliżej. Co Polacy kupują dla swoich bliskich, a co chcą dostać?

Nasze patenty na sprytne prezenty

Paulina Mikulska i Joanna Bruzgo doradziły, jakie prezenty wybrać pod choinkę? Jakie ubranie jest odpowiednie dla kogoś bliskiego, a jakie dla znajomego? Bruzgo doradziła, co z biżuterii będzie odpowiedniego do podarowania.

Pierwszy SMS w historii

3 grudnia 1992 roku wysłano pierwszego SMS-a o treści „Merry Christmas”. – Napisał go Neil Papworth – powiedział dr Maciej Kawecki. – Został wysłany z komputera – dodał. Do czego dawniej były wykorzystywane SMS-y? Ekspert ds. nowych technologii wyjaśnił też, jakie są zagrożenia związane z SMS-ami.

Agroturystyczne biwaki

Dwudniowe biwaki z elementami survivalu stają się coraz bardzie popularne. – Dzieciom nie potrzeba nie wiadomo jak skomplikowanych zabawek, potrzebują trochę luzu – powiedziała w „Dzień Dobry TVN” Monika Stanisz, wychowawczyni. – Staramy się nauczyć tego, jak poradzić sobie w różnych sytuacjach - dodała Magdalena Szer, wychowawczyni. Jakie zajęcia są organizowane dla dzieci?

Nagrody Grand Press 2021 rozdane!

Marcin Gutowski to laureat Grand Press 2021 za reportaż “Don Stanislao”. Jak bardzo wymagająca jest jego praca? – To są dni dokumentacji, niedosypiania, marznięcia, jeżdżenia po kraju – powiedział. – Jesteśmy po to, żeby w Państwa imieniu zadawać pytania tam, gdzie Państwo ich zdać nie mogą, w sprawach, które Państwa dotyczą – dodał. Co będzie w kolejnej części cyklu „Bielmo”?