Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Kuchnia Lary Gessler na poprawę humoru

Dziś obchodzimy Dzień Pozytywnego Myślenia. Z tej okazji w kuchni „Dzień Dobry TVN” Lara Gessler zaprezentowała swoje przepisy na dania poprawiające humor. - Będzie oczywiście słodko – zdradziła Lara.

Mieszkania będą coraz droższe

To, co się dzieje na rynku mieszkaniowym w ostatnich latach, to szaleństwo. Co roku mieszkania drożeją o kilka procent. Kupujemy nieruchomości, bo nasza sytuacja finansowa jest tak dobra, jak nie była nigdy wcześniej. - Głównie jest to wynik tego, że Polacy coraz więcej zabraniają – podkreślił ekspert finansowy Bartosz Turek. Jakie są ceny mieszkań w Polsce? Gdzie jest najtaniej, a gdzie najdrożej? O tym, na jakie mieszkania nas stać, opowiedział także w studiu ekonomista Marcin Iwuć. Kiedy lepiej kupić nieruchomość, a kiedy wynająć?

Pogoda na dziś

Dorota Gardias i Bartek Jędrzejak wybrali się do Zakopanego, gdzie szaleje halny. Prezenterzy w nietypowy sposób przedstawili prognozę pogody.

Robert Rowiński robi karierę w Irlandii

Robert Rowiński od dwóch sezonów jest gwiazdą irlandzkiego „Tańca z gwiazdami”. O swojej drodze do sukcesu tancerz opowiedział Piotrowi Wojtasikowi. Robert wspomniał także o swojej przygodzie z modelingiem. - Zachęciła mnie do tego Aneta Kręglicka - przyznał.

Niepokojące zdjęcia Celine Dion

Na ostatnich zdjęciach uchwyconych przez paparazzi w Paryżu piosenkarka wygląda bardzo szczuło. To rozpoczęło lawinę plotek, że gwiazda cierpi na anoreksję. Do informacji ustosunkowała się sama zainteresowana. Jak skomentowała zamieszanie wokół swojej osoby?

Dariusz Rosati debiutuje na Instagramie

Polityk zaistniał ostatnio w mediach społecznościowych i założył swój profil na Instagramie. - Chciałem znaleźć sposób, żeby zainteresować moją pracą młodych ludzi – podkreślił Rosati. Czy inspiruje się profilami swojej żony i córki?

Czy córka Michaela Jacksona załamała się?

Na festiwalu Sundance miał premierę film dokumentalny o Michaelu Jacksonie „Leaving Neverland”, w którym oskarża się piosenkarza o molestowanie seksualne. Media donoszą, że po obejrzeniu dokumentu córka wokalisty trafiła do szpitala - tak bardzo wstrząsnął nią ten film.  O tym, jakie jeszcze reakcje wzbudził ten dokument, opowiedział w studiu „Dzień Dobry TVN” Piotr Wojtasik.