Dzień Dobry TVN

sezon 26

Dzień Dobry TVN

Otylia Jędrzejczak przeszła nieplanowaną operację kręgosłupa. Jak to wpłynęło na jej plany na 2021 rok? Jak dziś czuje się mistrzyni olimpijska? Co dawało jej siłę do walki o zdrowie?

Świeckie misjonarki pomagają pigmejom

Na swoje miejsce pracy wybrała … Afrykę! Monika Jamer jest świecką misjonarką, która postanowiła nieść pomoc Pigmejom. – Przede wszystkim zajmuję się tutaj pracą w ośrodku zdrowia – powiedziała. Jak wygląda jej codzienność?

Anna Czartoryska-Niemczycka przez rok nie kupowała ubrań

Aktorka Anna Czartoryska-Niemczycka w 2019 roku podjęła wyzwanie „Rok bez zakupów” i zdecydowała, że  w 2020 roku nie kupi nowych ubrań. Jak udało jej się wytrwać w tym postanowieniu? Czy zamierza kontynuować to wyzwanie?

Poświąteczna kuchnia Davida Gaboriaud

W kuchni „Dzień Dobry TVN” David Gaboriaud pokazał, co można zrobić z resztek bożonarodzeniowych dań. Jak zrobić alzackie placki i bieszczadzkie placuszki z kapustą kiszoną?

Jak poradzić sobie z przetłuszczającymi się włosami?

Zima to trudny czas dla skóry głowy i włosów. Częste noszenie czapek, suche powietrze w pomieszczeniach i ogrzewanie sprawiają, że nasze włosy bardziej się przetłuszczają, a do tego są przesuszone. Jak sobie z tym radzić i zadbać o włosy? O tym opowiedziała psycholog i trycholog Magdalena Szymczak.