Dzień Dobry TVN

sezon 26

Dzień Dobry TVN

W studiu „Dzień Dobry TVN” Bartek Jędrzejak podzielił się pogodowymi informacjami w ramach raportu smogowego. Czy Nowy Rok przywita nas słońcem?

Ruszyły szczepienia na COVID-19 w Polsce. Jak się na nie zapisać?

27 grudnia w Polsce ruszyły szczepienia przeciwko COVID-19. Pierwsze z nich odbyło się w warszawskim szpitalu MSWiA. Wykonał je specjalista neurochirurgii dr n. med. Artur Zaczyński, który sam został zaszczepiony jako ósmy. Jakie emocje towarzyszyły mu podczas wykonywania zabiegu? Swoimi spostrzeżeniami podzielił się w „Dzień Dobry TVN”.

Koronawirus a leczenie zagranicą. Jak uniknąć kosztów?

Koronawirus to obecne zmartwienie wszystkich krajów na świecie. W poszczególnych państwach może się jednak różnić sposób jego leczenia. Wyjeżdżając zagranicę należy zdawać sobie sprawę, że ewentualna hospitalizacja z powodu COVID-19 może być kosztowna. Jak tego uniknąć? Na to pytanie odpowiedziała adwokat Eliza Kuna.

Kinga Mokosa-Paszkiet – laureatka Pozytywki „Dzień Dobry TVN”

Pozytywki „Dzień Dobry TVN" to wyróżnienie dla tych, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i sercem dzielą się z innymi, wspierając, pomagając i wywołując uśmiech na twarzy. Laureatką listopadowej Pozytywki została Kinga Mokosa-Paszkiet, która wyremontowała mieszkanie 67-letniej pani Krystynie. O tym przedsięwzięciu opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.