Dzień Dobry TVN

sezon 26

Dzień Dobry TVN

„Chała na wysokości”, czyli co mylimy w kolędach. – Najwięcej problemów jest z kolędą „Wśród nocnej ciszy” – powiedział Robert Motyka, kabaret „Paranienormalni”. Jak mylimy teksty kolęd?

L.U.C. zostanie tatą! Jak przygotowuje się do tej roli?

Kompozytor i producent muzyczny Łukasz L.U.C. Rostkowski zostanie tatą. – Jest absolutnie magiczny moment – powiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Weź udział w akcji #TVNPOMAGAJMYSOBIE

12 grudnia na antenie TVN został wyemitowany charytatywny blok reklamowy. Zebrane środki zostały przekazane restauracjom, które przygotowują posiłki dla potrzebujących. Michał Sondej i Marcin Antoniewski opowiedzieli o udziale w akcji #TVNPOMAGAJMYSOBIE.

Zdalne lekcje im nie na skrzydło

Pewna rodzina sów jest zaskoczona tym, że szkoła jest pusta. Anna Hajduk, nauczycielka angielskiego w ZSO nr 1 w Głownie, opowiedziała o sowach, które mieszkają na szkolnej drzewie. – są przyzwyczajone do gwaru i dzwonków – powiedziała Natalia Ruta, uczennica ZSO nr 1 w Głownie. – Często przylatują, patrzą i zaglądają przez okna i dziwią się, że nikogo nie ma – dodała. – W okresie dwunastu lat z jednej pary powstała liczna rodzina – zaznaczyła Barbara Sukiennik, woźna w ZSO nr 1 w Głownie.